Albanian Language

Scribbler

New Member
what are you speaking all the time

:D i am albanian too

hej mos e zgatni shume heha

If any one can find the Albanian language for vBulletin 3.7.2
 

Fios

New Member
Scribbler said:
what are you speaking all the time

:D i am albanian too

hej mos e zgatni shume heha

If any one can find the Albanian language for vBulletin 3.7.2

You have just to open the xml file with an editor, and edit the product version,and change it to 3.7.2 .
Edhe un jam shqiptar/kosovar. Nese nuk me ke kuptu, add [email protected] te ndihmoj;)
 

Fios

New Member
niki@pe said:
Ku jeni bre ju qka po bani a jeni mire


Un nuk jam shqiptar :p

Admini i Albinetit mes gabofsha:p Garant Kosovar je...:p Komplimente vlla, hallall, pun t'mir po bon. Ait me t'mira.
 

niki@pe

New Member
Fios nuk jam Niki

E kam userin e tij amo nuk jam un :S

Nuk po ja keqperdori userin po kur po me duhet po hi ne qet forum

se po pritoj me u regjistru :p

Nga ishe ti
 

Fios

New Member
Nuk ie Niki? A ban me dit kush je pra:p Edhe a ki nai forum tvet? Un jam nga Rahoveci:)

Nese don, qoma add n'PM edhe ndosha bohem shokë :)

Edhe ksi, qe un po regjistrohna per ty masi ti po priton:p Ait me t'mira vlla;)
 

niki@pe

New Member
kqyr regjistrohu per mu edhe pasin e userit te ri ma qon ne PM

e sa per add po ta marr un tanden ma leht po me vjen :D

Hajt kaloni mire ;)
 

BaBaroKa

New Member
Fios said:
Shoku, vetem e editon me notepad xmln, edhe ja shkrun 3.7.4 .

shoki e kom ba un at pun po kan met plot sene pa u perkthy
po qysh e din edhe ti version 3.7.4 osh ma i ri e ka edhe plot sene ma shum se versioni 3.6.8. per qata un pyta mos ka edhe version 3.7.4 te perkthym qe me i pas komplet te perkthyme jo gjysma Shqip gjysma English.
 

Fios

New Member
Nuk besoj se mund te gjesh ate qe kerkon, sepse te gjithe qe kane vbulletin, e kan marre gjuhen nga versioni 3.6.8 dhe e kan edituar per versionin te cilin i nevojitet.
Besoj se jam i qarte.
Me t'mira.
 
Top