Croatian Language 4 vB 3.8.x

Cokaric

New Member
Croatian Language 4 vB 3.8.x


Ovo je prijevod koje ga smo ja i prijatelj napravili kompletno od nule, na njemu radim vec godinu dana i oko 90 % je prevedeno, konstantno prevodim novo.

Prevedene su sve osnovne funkcije za vBulletin 3.8.x
ACP je preveden oko 70 %

+

Prijevod fraza u osnovnim pluginovima (thx hacka, ChatBox, Limited Guest Viewing, ...)

+

vBAdvance sustav


Trenutna verzija je 6.2


Jezik u Privitku

Downloadajte ovoga, ne ondaj prvi, onaj prvi neradi kako treba, sorry

uskoro slijedi updajte na v 6.3
 

Regati

New Member
Čestitke stari!
Iako mi neće trebat jer mi je bolje na engleskom, svaka čast kaj netko ovo radi čisto svojim entuzijazmom
 

Regati

New Member
Čestitke stari!
Iako mi neće trebat jer mi je bolje na engleskom, svaka čast kaj netko ovo radi čisto svojim entuzijazmom
 

Cokaric

New Member
Regati said:
Čestitke stari!
Iako mi neće trebat jer mi je bolje na engleskom, svaka čast kaj netko ovo radi čisto svojim entuzijazmom

hvala na čestitkama, nadam se da če ti u budučnosti koristit, pozz
 

warrior13

New Member
problem zemljače, neće da instalira i evo Å¡to mi izbaci:
Code:
vBulletin Message

The file you attempted to import only contains phrases and none of the settings required. You will be unable to make a new language with this file.
 

warrior13

New Member
...e pa ljudi vi se načestitaste a ovaj patch ne radi...čekam odgovor od autora ali ni od korova...
icon8.gif
 

Cokaric

New Member
ovako sorry al vb team definitivno mora nabavit novi server, samo mi je poruku otvara 12 min a tek nakon sto sam stisnul reply, uh

1.
uglavnom ides na ACP

2.
pa na Languages & Phrases

3.
Download / Upload Languages

4.
Import Language XML File

5.
Napisi ode Title for Uploaded Language nesto

npr HR, Hrvatski ili ostavi po defaultu

6.
Klikni Import


Ako ne koristis vb 3.8.x oznaci jos i Ignore Language Version



Kako znam da radi, nema 5 min da sam ga instalira na svoj forum (testni forum) radi perfektno



EDIT


A j381ga

moje isprike

da sam krivi fajl


Code:
The file you attempted to import only contains phrases and none of the settings required. You will be unable to make a new language with this file.



Ja sam importa fajl s mog komp jel nisam moga da downl ovaj evo sad cu novi postat

ovo je v 6.2

ja sam na v 6.3 (neki bugovi fixani)

kad popravim ostalo uplodam je, ok
 

enes

New Member
OK, od kako se ovaj forum vratio, promenio se i domen, pa neki linkovi ne rade.... Ali vise nije samo do linkova jer ovaj fajl (iz prvog posta) ne postoji.... Jel moze ponovo da se attach-uje? Doduse, bilo bi najbolje da se attachuje novi fajl koji je update-ovan za ver. 4.xx....

Hvala!
 
Top